Skip to content

Kredyt dla zadłużonych

2012

Jeżeli posiadasz już pożyczki czy kredyty na swoim koncie to będzie Ci ciężko wziąć kolejny. W przypadku terminowo płaconych rat nawet brak zdolności kredytowej na kolejne pożyczki nie jest problemem, a bank czy instytucja nie działająca jako bank widząc terminowe płatności przyzna nam bez problemu nowy kredyt – oczywiście do odpowiedniej sumy w granicy ryzyka.

Co jednak gdy nie nadążamy z terminowymi płatnościami, a potrzebujemy dodatkowy kredyt? Jedynym możliwym wyjściem są pożyczki pozabankowe lub takie przez Internet, które de facto także są pozabankowe. Takie instytucje żyją z wysokiego oprocentowania w przypadku szybkich pożyczek. Wysokie oprocentowanie nie musi być niekorzystne, przy kwotach nie przekraczających 10 tysięcy złotych nawet przy wysokim oprocentowaniu rata miesięczna będzie niewiele większa niż przy najlepsze ofercie z banku.

Gdzie więc szukać dobrych ofert, gdzie korzystnie podpisać kredyt dla zadłużonych? Przedewszystkim musimy przejrzeć lokalne firmy finansowe i internetowe. Ostatnio modne pożyczki Bocian zbierają pozytywne opinie, proste warunki i szybka gotówka to główne cechy chwalone przez internautów. Są również pożyczki z prywatnego sektora, a także pożyczki społecznościowe – więc nie musimy się ograniczać do typowych pożyczek internetowych bez wychodzenia z domu.